AKTUALNOŚCI
04.04.2017
Promocja cenowa usług ochrony osób i mienia. Zapraszamy do skorzystania o oferty!21.03.2013
Etap prac związanych z tworzeniem strony internetowej zakończony. Zapraszamy!
zakres działaności
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Ochrony Feniks. Oferta, którą chcemy Państwu przedstawić została stworzona z myślą o naszych klientach. Reagujemy na oczekiwania rynku i dostosowujemy nasze usługi do Państwa potrzeb. Chętnie umówimy się na osobistą konsultację w celu wybrania optymalnej i najskuteczniejszej ochrony dla Państwa domu lub firmy.

Ochrona osób

Zatrudniamy doświadczonych agentów ochrony osobistej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić pełne bezpieczeństwo każdej osobie przez całą dobę. Agenci wyposażeni są w broń palną w razie potrzeby w środki ochrony osobistej. Na życzenie klienta mogą pełnić rolę kierowcy. W ramach działań ochronnych zapewniamy całodobowy dozór rezydencji, załatwiając za gospodarzy wiele spraw związanych z osobistym nadzorem nad prowadzeniem domu, usługami komunalnymi itp. Uwzględniamy każde życzenie zachowując pełną dyskrecję.

Ochrona mienia

W pełnym zakresie możemy podjąć się ochrony każdego obiektu. W zależności od życzenia klienta zapewniamy pełny dozór techniczny i fizyczny. Realizujemy usługi związane z zapewnieniem bezpieczeństwa firmie na jej terenie i poza nim. Realizujemy usługi związane z przeciwdziałaniem kradzieżom sklepowym, magazynowym itp. Posiadamy doświadczenie w ochronie osiedli mieszkaniowych. Na życzenie klienta instalujemy system kontroli agentów ochrony.

Standardowy zakres obowiązków ochrony

Oferujemy:
- monitoring w tym pożarów
- konwoje pieniężne
- systemy alarmowe
- GPS
- patrol inter
- ochrona fizyczna
- świadczymy również usługi porządkoweTagi: Reklama OstródaAgencja reklamowa OstródaGrafika OstródaFotografia OstródaStrony www Ostróda